Zakład Pepsico w Michrowie

Realizacja zamówienia w postaci dostawy i montażu kabin sanitarnych dla zakładu produkującego napoje Pepsico w Michrowie.

Zakres prac: 27 kabin HPL10mm w kolorze grafitowym oraz drewnopodobnym, system okuć ALU

Kilka słów o Pepsico: W 1965 roku Donald Kendall, prezes Pepsi-Cola, oraz Herman Lay, prezes Frito-Lay, uznali że stworzą połączenie doskonałe: jedną firmę, która produkować będzie idealnie solone przekąski podawane z najlepszą colą na świecie. Ich wizja szybko się urzeczywistniła, doprowadzając do powstania wiodącego na świecie producenta produktów żywnościowych i napojów: PepsiCo.

Przez ponad 50 lat PepsiCo rozwijało się wraz ze zmieniającymi się smakami, trendami i stylami życia. Nasza gotowość do adaptacji i rozwoju przyczyniła się do przemiany firmy produkującej napoje chłodzące i przekąski w producenta wiodących na świecie marek, takich jak Pepsi i Quaker, Gatorade i Tropicana, Frito-Lay i wielu innych. Dziś PepsiCo jest jedną z najbardziej podziwianych firm, której produkty dostępne są w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie, a każda z 22 najlepiej sprzedających się marek generuje w ciągu roku przychody przekraczające jeden miliard dolarów amerykańskich.

Zakład produkujący napoje Pepsico w Michrowie – Michrów 36a, 05-652 Michrów gm. Pniewy