Nowoczesne szafki do szatni, to nie tylko miejsce do przechowywania rzeczy, ale i estetycznie zaaranżowana przestrzeń.

Szafki do szatni w różnych obiektach

W przestrzeni publicznej spotykamy szafki do szatni dedykowane konkretnym obiektom.  Mamy wiec do dyspozycji zarówno szafki do szatni sportowych – przeznaczone dla basenów, obiektów sportowych, klubów fitness czy siłowni – jak również szafki do szatni firmowych – dla pracowników. Wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność przebrania się i bezpiecznego pozostawienia rzeczy, szafki do szatni stanowią obowiązkowy element wyposażenia.

Szafki ubraniowe do szatni szyte na miarę

Szafki do szatni, które oferujemy są dopasowane wielkością do zastosowania i potrzeb użytkowników. Nasze szafy ubraniowe są zamykane w wygodny sposób – zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych. I choć wielkość szafki do szatni jest często uzależniona od dostępnej przestrzeni, to już wygląd i wykończenie mogą zaskoczyć zarówno estetyką, jak i pomysłowością aranżacji.

1,00 

Szafki do Szatni

Nowoczesne szafki do szatni HPL Coraz bardziej istotnym czynnikiem sukcesu firmy poza tym ...
1,00 

Szafki basenowe HPL typu L

Szafki basenowe wykonane z płyty kompaktowej HPL Szafki basenowe HPL typu L to ...
1,00 

Szafki basenowe HPL typu S

Aranżując przestrzeń szatni basenowej, skupiamy się na dwóch podstawowych elementach, takich jak ...
1,00 

Szafki Fitness

Szafki FITNESSDo pomieszczeń o niskiej wilgotności takich jak szatnie siłowni czy klubów ...

Szafki do szatni w strefie fitness

Kluby fitness, siłownie i szatnie w podobnych obiektach sportowych są miejscem, gdzie klienci czyli członkowie klubu spędzają czas zarówno przed, jak i po treningach. Ważne więc, żeby szafki do szatni były szczególnie estetyczne. Powinno wywoływać dobre skojarzenia. Być tożsame z czystością, stylem i klasą wykończenia, gdyż świadczy to o standardzie klubu. W czasie, gdy rynek fitness oferuje dużą konkurencję, a znalezienie siłowni nie jest problemem, poziom obsługi i wykończenie wnętrz mają duże znaczenie. Wybieramy miejsca o podwyższonym standardzie, w których czujemy się wygodnie i komfortowo.

Jako firma z wieloletnim stażem i doświadczeniem służymy pomocą w doborze najlepszych rozwiązań. Cena szafki do szatni nie musi być barierą do stworzenia pięknej, funkcjonalnej przestrzeni.

Szafki do szatni pracowniczych

Zapewnienie pracownikom warunków do higienicznego przechowywania odzieży własnej, roboczej i ochronnej to obowiązek każdego pracodawcy. Ciężkie, metalowe boxy dla pracowników fizycznych, znacznie różnią się od estetycznych rozwiązań, które wykorzystują nowoczesne szafki do szatni biurowych. Nic w tym dziwnego, w końcu ciężka odzież robocza wymaga większej powierzchni niż lekka odzież pracownika biurowego.

Decydując się na nowoczesne szafki do szatni pracowniczych można zagrać kolorem, wzornictwem, jakością wykończenia, oddając pracownikom do użytku przyjazną przestrzeń i poczucie komfortu. Mała wilgotność i stała temperatura pomieszczeń firmowych, pozwala na stosowanie całej gamy rozwiązań wykończeniowych z laminatów HPL – od kabin sanitarnych, poprzez ścianki systemowa, aż po właśnie szafy do szatni.

Korpusy szafek do szatni

Elementem najbardziej rzucającym się w oczy po wejściu do szatni są fronty szafek. Do wykonania frontów szafek do szatni można zastosować szeroką gamę materiałów.

Wytrzymałe szafki do szatni z HPL

Na korpusy szafek do szatni, w których wymaga się od mebli dużej odporności na uszkodzenia oraz okresowe, znaczne zmiany temperatury i wilgotności, bardzo dobrze sprawdzają się płyty kompaktowe HPL. Jest to materiał niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia spowodowane wodą jak i mechaniczne – np. przez wandalizm.

Kolorowe płyty melaminowane na szafki

Najpopularniejszym materiałem, z którego wykonuje się szafki do szatni są płyty melaminowane, występujące w szerokiej gamie kolorów – jednobarwnych jak również drewnopodobnych. Fronty szafek do luksusowych szatni można wykonać z płyt oklejonych naturalnymi okleinami drewnianymi lub frontami lakierowanymi.

Szafki do szatni z frontami lakierowanymi oferują nam oczywiście największe możliwości doboru koloru zarówno z wzornika RAL jak i NCS. Lakier stosowany na wykończenie szafek szatniowych z frontami lakierowanymi może być w wysokim połysku lub matowy. Jeżeli zależy nam na połysku, oczywiście można też zastosować tańsze dające podobny efekt wizualny płyty akrylowe.

Jakie szafki do szatni oferuje HPL System?

Nasze szafki do szatni proponujemy w wersjach z płyty melaminowanej w jednobarwnej kolorystyce lub drewnopodobnym deseniu, płyty akrylowej w wysokim połysku, naturalnej okleiny drewniane czy lakierowanych frontach.

W miejscach bardziej wymagających, o zmiennej wilgotności i większej intensywności użytkowania, polecane są szafki do szatni z HPL. Płyty HPL są trwałe i odporne, a ich bogata kolorystyka pozwoli na ciekawą aranżację, nawet pozornie nieciekawych przestrzeni.

Szafki do szatni – cena

Cena szafki do szatni jest uzależniona od wybranych rozwiązań, ale oferta, jaką proponujemy, umożliwia wybór w każdym przedziale cenowym.