Kompleksowe rozwiązania meblowe w przestrzeniach użyteczności publicznej to wizytówka firm i instytucji, z których codziennie korzystamy. Meble kontraktowe, takie jak meble do recepcji, biur, urzędów, instytucji publicznych, firm prywatnych, sieci fitness, siłowni, to użyteczność połączona z trwałością i stylem.

Meble kontraktowe o niecodziennym designie

W naszej firmie oferujemy niecodzienny design mebli kontraktowych, wysoką jakość materiałów i precyzję montażu, bo to właśnie te czynniki gwarantują zarówno zadowolenie klientów, jak i zachwyt odbiorców finalnych, którzy z tych mebli korzystają. Dostarczane przez nas rozwiązania są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta, charakteru prowadzonej działalności oraz do stylistyki wnętrza. Tworzą praktyczną, ale i piękną całość. Komponują się zarówno z nowoczesnym, awangardowym stylem aranżacji, jak i klasycznym wnętrzem, dodając komfortu przestrzeni.

Dlaczego warto postawić na meble kontraktowe?

Wybierając meble kontraktowe do miejsc publicznych, w których ilość użytkowników jest znacznie większa niż w przypadku domowych rozwiązań, ważna jest jakość i wytrzymałość zastosowanych komponentów. Od takich mebli oczekuje się trwałości, wygody, ale i łatwości utrzymania porządku i higieny w czasie ich eksploatacji. Meble kontraktowe muszą być zatem wykonane z materiałów odpornych na uderzenia i zarysowania, najlepiej takich o jednolitej strukturze powierzchni. Tylko takie rozwiązania sprawdzą się w miejscach takich jak przychodnie, szkoły, zaplecza pracownicze czy basenowe szatnie.

Bo meble biurowe, to nie tylko biurka

Aranżując przestrzeń biurową dla swojej firmy, decydujemy nie tylko o wyborze biurek i krzeseł dla pracowników, ale i o całym zapleczu sanitarno-socjalnym. Szatnie, łazienki, meble kuchenne, miejsce do odpoczynku, spotkań z klientami. Wysoka jakość wykończenia, idąca w parze z przepisami BHP, na pewno zostanie zauważona i doceniona przez użytkowników i niewątpliwie podniesie standardy pracy. Dobry styl mebli biurowych, ergonomia i jakość to satysfakcja użytkowania z gwarancją wyśrubowanej wytrzymałości. Wybierając HPL System, wybierasz solidne rozwiązania!

1,00 

Lady recepcyjne

Przy wyposażaniu obiektu warto zwrócić szczególną uwagę na ladę lub zabudowę recepcyjną. ...
1,00 

Meble kuchenne

Jednym z głównych zadań firmy HPL System jest produkowanie, dostarczanie i montowanie ...
1,00 

Meble biurowe

Jednym z głównych zadań firmy HPL System jest produkowanie, dostarczanie i montowanie ...