W trosce o jakość oferowanych rozwiązań, adekwatnych do aranżacji wymagającej przestrzeni publicznej, do naszych realizacji dobieramy najwyższej jakości komponenty meblarskie i wykończeniowe. Myśląc o przestrzeni łazienkowej i blatach, które mają kontakt z wodą, są bardzo często używane użytkowania i narażone na gromadzenie się bakterii i grzybów, proponujemy Państwu blaty łazienkowe HPL.
Płyty HPL, poza dużą możliwością efektownych aranżacji, to wysokiej jakości laminaty o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i trwałe w użytkowaniu. Są powszechnie stosowane nie tylko jako blaty łazienkowe HPL, ale również jako okładziny ścienne, meblowe, czy podłogowe. Z ich użyciem można stworzyć spójną, efektowną całość, łącząc blaty łazienkowe HPL, z panelami ściennymi i podłogowymi HPL. Efekt nowoczesnego, sterylnie czystego wnętrza gwarantowany.

Wytrzymałość, a blaty łazienkowe HPL

Blaty łazienkowe HPL, efektownie prezentują się w przestrzeniach użyteczności publicznej. Wprowadzają wysoki standard wykończenia i utrzymania higieny pomieszczeń sanitarnych, który idzie w parze z jakością użytkowania. Laminat oklejony termoutwardzalnym materiałem HPL zaimpregnowany jest syntetycznymi żywicami. Wierzchnia warstwa dekoracyjna daje możliwości wyboru koloru i wzoru laminatu. Łatwość obróbki HPL umożliwia realizację nawet najbardziej wyszukanych pomysłów.

Blaty łazienkowe HPL i nie tylko

Zakres stosowania materiałów typu HPL nie ogranicza się tylko do blatów łazienkowych. Oferując meble kontraktowe, realizujemy zamówienia na kompleksowe wyposażenie meblowe do obiektów użyteczności publicznej. Zastosowanie płyt HPL znalazło uznanie także jako kabiny sanitarne i prysznicowe, lekkie ścianki działowe, szafki w obiektach sportowych i edukacyjnych, obudowy szachtów windowych, panele ścienne i sufitowe w miejscach o zwiększonych wymaganiach higienicznych (takich jak szpitale, czy laboratoria).

1,00 

Blat łazienkowy z płyty Corian

Corian to trwały, jednorodny materiał powierzchniowy, składający się w 1/3 żywicy akrylowej ...
1,00 

Blat łazienkowy HPL

Uzupełnieniem naszej oferty dla pomieszczeń higieniczno-sanitarnych są blaty umywalkowe.Płyta kompaktowa HPL jest ...