kabiny przedszkole

Kabiny sanitarne do przedszkola i szkoły

Wpajanie dziecku zasad higieny nie przyniesie efektu, jeśli teoria nie pójdzie w parze z praktyką. Samodzielne korzystanie z toalet dostosowanych do wielkości i umiejętności dziecka, to pierwszy krok do sukcesu. Jako doswiadczony producent kabin sanitarnych do placówek oświatowych dobrze to rozumiemy.

Producent kabin sanitarnych do placówek oświatowych

Systemowe kabiny sanitarne do placówek oświatowych, to dobry kierunek do wyposażenia łazienek zarówno publicznych i niepublicznych obiektów. Oferujemy kabiny WC do przedszkola, żłobków, szkół podstawowych i ponadpodstawowych, placówek wychowawczych, opiekuńczych, artystycznych. Wszędzie tam, gdzie korzystanie z toalet przez najmłodszych może być przyjemnym obowiązkiem, a nie trudnym wyzwaniem, dostarczamy nowoczesne kabiny sanitarne najwyższej jakości.

Jako producent kabin sanitarnych do placówek oświatowych, mamy wiedzę i doświadczenie jak stworzyć bezpieczną, praktyczną i do tego ciekawą przestrzeń, dziecięcych sanitariatów. Spełniamy najwyższe standardy jakości i wykończenia. Oferujemy kabiny WC , które charakteryzują trwałe materiały wysokiej jakości. Nasze kabiny sanitarne do przedszkola, szkoły i innych placówek oświatowych są proste w utrzymaniu czystości i higieny miejsc szczególnie narażonych na kontakt z bakteriami i chorobotwórczymi zarazkami.

Kabiny WC do przedszkola

Dostosowujemy wysokości i wielkości kabin WC odpowiednio do grupy wiekowej korzystających. Nasze kabiny sanitarne do przedszkola umożliwiają dzieciom samodzielne otwieranie drzwi do kabin i bezproblemowe dosięgnięcie do klamek, a tym samym zabezpieczenie ich w prosty sposób przed otwarciem. Jednocześnie blokady mogą zostać swobodnie odblokowane z zewnątrz przez opiekunów, chroniąc dzieci przed zatrzaśnięciem się. Systemowe kabiny sanitarne do placówek oświatowych mają zaokrąglone narożniki i zabezpieczone zawiasy, by nie stanowiły zagrożenia nawet dla najmłodszych.

Nowoczesne kabiny sanitarne do przedszkoli o ciekawym wzornictwie

Z myślą o najmłodszych, stworzyliśmy trzy ciekawe propozycje kabin sanitarnych do przedszkoli. Wzornictwo przypominające morski świat, lasy zielonej dżungli pełnej zwierząt czy zamek rycerzy i księżniczek, na pewno zostanie docenione przez maluszki, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z edukacją. Kabiny WC do przedszkola wyposażyliśmy w specjalne uchwyty i bezpieczne łączenia. Nauka samodzielności w przedszkolu, nie ogranicza się, bowiem do zakładania butów i rozwojowej zabawy, ale i do pracy nad właściwą higieną, samoobsługowym załatwianiem spraw natury fizjologicznej i nawykami typu regularne mycie rąk.

Kompletne wyposażenie sanitarne do placówek oświatowych

Z uwagi na standardy wyposażenia placówek przedszkolnych, dzieci w wieku 3-6 lat, powinny mieć oprócz umywalek (1 umywalka na każde 15 dzieci), misek WC (1 dziecięca miska WC na każde 15 dzieci) również prysznic z brodzikiem i natryskiem. Jako producent kabin sanitarnych do placówek oświatowych oferujemy kompletne wyposażenie takiej przestrzeni, gwarantując wrażenia estetyczne i najwyższą jakość wykonania.