szaki basenowe

Dlaczego warto zainwestować w solidne szafki basenowe?

Nowoczesne obiekty sportowe to nie tylko dobra infrastruktura sportowa, ale i przyjazne dla użytkowników zaplecze. Szatnie, przebieralnie, kabiny sanitarne, prysznice, szafki systemowe do obiektów sportowych to w dużej mierze zdanie dla firm, oferujących coś więcej niż meble drewniane.

Specyfika obiektów sportowych, dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych oraz wysoka jakość użytkowania wpływają na trwałość zastosowanych rozwiązań. Do tego estetyka wykończenia, na którą zwraca się uwagę już od pierwszych chwil przebywania na sportowym obiekcie.

Czy warto inwestować w solidne szafki basenowe?

Strefy basenowe to szczególne miejsca do zagospodarowania. Szatnia to niby tylko zaplecze, gdzie zmieniamy odzież, ale obserwując ruch choćby w miejskich Aquaparkach, widać jak dużo czasu korzystający z basenu spędzają w szatni i jak ważna jest tam dobra organizacja. Począwszy od czytelnego oznakowania, szatni damskich, męskich, rodzinnych, numerację szafek, łatwości korzystania z systemów zamykających, po zastosowane udogodnienia typu ławki, wieszaki, przewijaki dla niemowląt. Do tego wilgoć powietrza i wysoka temperatura.

Wstawiając w taką przestrzeń zwykłe drewniane szafki, ulegną one szybko zniszczeniu. Mała odporność drewna na „mokre warunki”, duża intensywność użytkowania, oraz trudne do utrzymania zasady higieny są przyczyną, że szafki systemowe do obiektów sportowych są wykonane z wodoodpornych tworzyw typu laminaty HPL. Solidność wykonania i trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu opłaca się. Jest doceniana zarówno przez inwestorów, właścicieli obiektów, osoby odpowiedzialne za utrzymanie czystości jak i przez samych użytkowników.

Dlaczego warto wybrać szafki systemowe do obiektów sportowych?

Aranżując przestrzeń czy to szatni sportowej czy kabin sanitarnych, warto postawić na jednorodność wykończenia. Stworzenie spójnej całości pozwoli uzyskać estetyczny efekt. I nie chodzi tu o uzyskanie gładkiej, nudnej przestrzeni. Szafki systemowe do obiektów sportowych mogą być niezwykle atrakcyjnym wykończeniem nowoczesnego wnętrza. Dodać koloru i stylu.
Z przyjemnością podejmujemy wyzwania skomponowania szafek systemowych do obiektów sportowych takich jak szatnie klubów fitness, siłowni, kompleksów sportowych. Duży wybór z szerokiej gamy dekorów, laminatów, oklein, jak i wyposażenia dodatkowego i zabezpieczeń, pozwala na skuteczne realizacje indywidualnych projektów, zgodnych z oczekiwaniami i planowanym budżetem naszym Klientów.