ANTYBAKTERYJNA TECHNOLOGIA Sanitized®

Polyrey stale wprowadza innowacje, aby zapewnić Państwu higieniczne rozwiązania dekoracyjne dzięki ochronie antybakteryjnej jonami srebra Sanitized®.

Technologia ta zawarta w materiale gwarantuje dożywotnią ochronę antybakteryjną. Ten dodatek biobójczy nie wpływa na parametry techniczne i projektowe naszych produktów poddanych obróbce. Wszystkie produkty HPL i HPL Compact są dostępne w standardzie w wykonaniu antybakteryjnym. Dzięki antybakteryjnej technologii Sanitized® ponad 99% bakterii zostaje zniszczonych w ciągu zaledwie 24 godzin.

Jony srebra zamknięte w szklanych kulecz-kach aktywują się przy kontakcie z wilgo-cią. Zabijają one bakterie powierzchniowe i blokują proces podziału komórek, zmniejszając tym samym proliferację bakterii. Technologia przygotowania po-wierzchni Sanitized® na bazie jonów Ag+ jest niemigrującym roztworem nieorga-nicznym, który nie ulega modyfikacjom wraz z upływem czasu. W przeciwieństwie do syntetycznych i organicznych substancji przeciw-bakteryjnych, takich jak triclosan, srebro jest cząsteczką nietoksyczną.

Płyty HPL firmy Polyrey z technologią Sanitized® doskonale nadają się do produkcji maksymalnie bezpiecznych pod kątem sanitarnym szafek basenowych, kabin sanitarnych, blatów umywalkowych itp. Produkty te mogą być użytkowane wszędzie tam gdzie wymagane są najwyższe standardy higieniczne: laboratoria, szpitale, gastronomia, obiekty publiczne, hotele, szkoły, baseny i kluby fitness.

Więcej na temat przeczytasz:

https://en.polyrey.com/sanitized#

https://www.wilsonart.pl/resources?category=Broszury&document_type=Broszura