Logowanie

Realizacje

0
Lat na rynku
0
+
Wykonanych realizacji
0
%
Profesjonalizmu

Urzędy

  1. Urząd Marszałkowski i Sejmik Województwa Wielkopolskiego
  2. Niepodległości 34 w Poznaniu
  3. Baza Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni Kielce
  4. Budynek Policji w Szczecinie, ul. Bardzińska 1a
  5. Budynek Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim
  6. Budynek Sądu Rejonowego w Słubicach
  7. Budynek Starostwa w Ostródzie
  8. Budynek Urzędu Skarbowego przy ul. Felińskiego w Warszawie
  9. Budynek ZUS w m. Wysokie Mazowieckie
  10. ZUS w Bydgoszczy
  11. ZUS w Grudziądzu
  12. Zakład wodociągów i kanalizacji w Szczecinie
  13. Zakład Zagospodarowania Odpadów w Nowym Dworze
  14. Urząd Miasta w m. Kunów
  15. Urząd Marszałkowski w Toruniu
  16. Urząd Miasta w Toruniu
  17. Urząd Skarbowy w Inowrocławiu
  18. Urząd Skarbowy w Piasecznie
  19. Urząd Miasta w Bydgoszczy
  20. Sąd Apelacyjny w Gdańsku
  21. KPP Koszalin
  22. KPP Lipno
  23. KPP Szczecinek
  24. Leśniczówka w Piórkowo k. Braniewa
  25. Modernizacja Urzędu Pocztowego w Ostródzie
  26. Poczta w Działdowie
  27. Budynek Prokuratury w Prudniku
  28. Przebudowa Urzędu Miasta w Płocku
  29. Przebudowa Centrum Sądownictwa w Warszawie
  30. Ratusz w Ciechanowie
  31. Wielkopolski Urząd Wojewódzki Poznań
  32. Urząd Gminy Miedzna
  33. Świętokrzystki Urząd Wojewódzki Kielce
  34. ABW Częstochowa
  35. Urząd Skarbowy Sosnowiec
  36. Urząd Skarbowy Legnica
  37. Mieszkania tymczasowe Urząd Miasta Torunia
  38. RZI Gdynia
  39. Bank Spółdzielczy w Janikowie
  40. Budynek Narodowego Banku Polskiego w Gdańsku
  41. PKO Bydgoszcz
  42. PKO Chojnice
  43. Budynek OSP w Skalmierzycach
  44. Państwowa Straż Pożarna w Wąbrzeźnie
  45. Remont OSP w Kruszowie
  46. OSP w Ligocie Prószkowskiej
  47. Ośrodek Szkolenia Straży Pożarnej – Tylna Góra
  48. Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 KM PSP Bydgoszcz
  49. Straż Pożarna ul.Przemysłowa Pionki
  50. Straż pożarna Szydłowiec
  51. Straż Graniczna Białystok
  52. Straż Pożarna Łubianka

 Praktyczne rozwiązania dla szpitali

  1. Onkologia w Kielcach
  2. Ambulatorium PZOZ JW.1109 w Grudziądzu
  3. Budowa Ambulatorium w Mińsku Mazowieckim
  4. Budynek Krwiodawstwa w Gorlicach
  5. Centrum Alzheimera w Warszawie
  6. Centrum Małego Dziecka w Sępólnie Krajeńskim
  7. Izba Przyjęć w Szpitalu Reumatologicznym w Ustroniu
  8. Laboratorium Badań Nieniszczących w Warszawie
  9. Nanotechnologia w Gdańsku
  10. Oddział GDDKiA wraz z laboratorium w Łodzi
  11. Luxmed w Lublinie
  12. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
  13. Szpital Rejonowy w Nowogardzie
  14. Szpital w Ustroniu
  15. Szpital w Iławie
  16. Dom Opieki w m. Biesal
  17. Dom Pomocy Społecznej w Brwilnie
  18. Dom Pomocy Społecznej w Opolu
  19. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wejherowie
  20. Baza Śmigłowcowa Służby Ratownictwa Med. Wrocław
  21. Ośrodek Radioterapii w Kaliszu
  22. Przebudowa Oddziału Dziecięcego Szpitala w Piszu
  23. Przebudowa pomieszczeń laboratoryjnych w Rzeszowie
  24. Zakład Teleradioterapii w Legnicy
  25. Regionalny Szpital Specajalistyczny Grudziądz
  26. Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony Szczecin
  27. Szpital ul. Szamocka 6 Warszawa
  28. Szpital Jurasza Bydgoszcz
  29. Szpital Wojewódzki Białystok
  30. Szpital Oddział Alergologii ul. Szaserów Warszawa
  31. 22 Wojskowy Szpital Ciechocinek
  32. Szpital Oddział Reumatologiczny Szaserów Warszawa
  33. Szpital Dziecięcy ul. Kopernika Warszawa
  34. Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Świecie
  35. Szpital Wojewódzki Zielona Góra
  36. Szpital w Lęborku
  37. Szpital Wojewódzki w Tarnowie
  38. Wojewódzki Szpital Dziecięcy Olsztynek
  39. Szkoła Rodzenia Wałbrzych

 Obiekty sportowe

  1. Rozbudowa Centrum Rekreacji w Obornikach
  2. Arena Ostróda
  3. Budowa hali sportowej w Knurowie
  4. Budowa hali sportowej z zapleczem w Ciechanowcu
  5. Sala sportowa w Chojnicach
  6. Hala sportowa w m. Bilcza
  7. Hala sportowa w m. Góra Kalwaria
  8. Hala sportowa w m. Jeżowo Sudeckie
  9. Hala sportowa przy gimnazjum w Dębem Wielkim
  10. Hala sportowa przy ZSP w Mrozach
  11. Hala sportowa w Białej Podlaskiej
  12. Hala sportowa w Nowem
  13. Hala sportowa w Świętajnie, koło Olecka
  14. Hala sportowa w Wolanowie
  15. Hala sportowa w Zbiersku
  16. Hala widowiskowo-sportowa w Stepnicy
  17. Kompleks sportowo-rekreacyjny w Ostródzie
  18. Budynek Bractwa w Tarnowie
  19. Lodowisko w Ełku
  20. Orlik w Oświęcimiu
  21. Orlik w Ujsołach
  22. Orlik w Leżajsku
  23. Orlik w Wiśniowej
  24. Orliki w Toruniu
  25. Sala sportowa w m. Czerwonka
  26. Sala sportowa w m. Staroźreby
  27. Sala sportowa w Chojnicach
  28. Sala sportowo-widowiskowa w Margoninie
  29. Stadion sportowy w Ełku
  30. Stadion sportowy w Jeleniej Górze
  31. Ośrodek Sportowy WAT w Warszawie
  32. Przebudowa Kompleksu Sportowego w Ostródzie
  33. Stadion Miejski Mrągowo
  34. Hala sportowa Tłuszcz Wołomin
  35. Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej Rogóźno
  36. Sala sportowa Przytoczno
  37. Sala sportowa Dąbrówno
  38. Sala sportowa Lipno
  39. Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji Płońsk

Innowacyjne rozwiązania dla basenów i term

  1. Termy Uniejowskie
  2. Kąpielisko Arkonka w Szczecinie
  3. Kąpielisko Miejskie w Bukownie
  4. Basen przy ZS nr 16 Toruń
  5. Basen Solankowy Inowrocław
  6. Basen w Nakle nad Notecią
  7. Pływalnia przy Zespole Szkół nr 7 w Lublinie
  8. Pływalnia w Iławie
  9. Pływalnia w Olsztynie
  10. Pływalnia w Miliczu
  11. Wrocławski Park Wodny Wrocław
  12. Basen i sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 271 Warszawa
  13. Basen Chełmc
  14. Basen Rybacki Kołobrzeg
  15. Basen Krośnice koło Milicza
  16. Basen Kowalewo Pomorskie
  17. Basen Dzierżoniów
  18. Basen Sieradz
  19. Kryta Pływalnia Świecie

Przystanie żeglarskie

  1. Ekologiczna mini przystań żeglarska w Rynie
  2. Ekologiczna mini przystań żeglarska w Zalewie
  3. Ekologiczna mini przystań żeglarska w Siemianach
  4. Ekologiczna mini przystań żeglarska w Węgorzewie
  5. Marina Bydgoszcz
  6. Mini Przystań Żeglarska w Iławie
  7. Przystań Wodna w Nakle nad Notecią

 Nowoczesne dworce

  1. Dworzec Kolejowy w Kutnie
  2. Dworzec Kolejowy w Łęczycy
  3. Dworzec Kolejowy w Radomiu
  4. Dworzec Kolejowy w Wałbrzychu
  5. Dworzec Kolejowy w Zawierciu
  6. Dworzec PKP Bochnia
  7. Dworzec PKP Tarnów
  8. Dworzec PKP Działdowo
  9. Dworzec PKP Warszawa Wschodnia
  10. Dworzec Kędzierzyn Koźle
  11. Dworzec PKP Jarosław
  12. Dworzec PKP Piła
  13. Dworzec Główny PKP Bydgoszcz
  14. Dworzec Kolejowy Nowy Sącz

 Jednostki wojskowe

  1. Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu
  2. Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych we Wrocławiu
  3. Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie
  4. Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz w Bemowie Piskim
  5. Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
  6. Lotnisko Wojskowe Gdynia – Babie Doły
  7. Fabryka Broni BUMAR w Radomiu
  8. 56 Pułk Śmiglowców Bojowych w Latkowie
  9. 12 Wojskowy Oddział Gospodarczy – ul. Okólna w Toruniu
  10. Jednostka Wojskowa GROM w Warszawie
  11. Port Wojenny w Gdyni
  12. 12 Brygada Zmechanizowana w Stargardzie Szczecińskim
  13. Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu
  14. 8 Batalion Walki Radioelektronicznej w Grudziądzu
  15. 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Grudziądzu
  16. Ośrodek Szkolenia Piechoty Górskiej „JODŁA” w Dusznikach Zdrój
  17. Wojskowy Instytut Medyczny – Warszawa ul. Szaserów
  18. Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko – Karwice
  19. Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko – Jaworze
  20. Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych w Warszawie
  21. 42 Baza Lotnictwa Szkolnego w Radomiu
  22. Wojewódzki Sztab Wojskowy w Olsztynie
  23. Batalion Zabezpieczenia ul. Hallera we Wrocławiu
  24. 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana
  25. 10 Brygada Kawalerii Pancernej w Świętoszowie
  26. 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
  27. Żandarmieria Wojskowa w Toruniu
  28. Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu
  29. 2 Baza Materiałowo – Techniczna w Kutnie
  30. 25 Brygada Kawalerii Powietrznej w Leźnicy
  31. Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia w Zielonce
  32. 22 Wojskowy Szpital w Ciechocinku
  33. Dowództwo Garnizonu Warszawa
  34. Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 w Bydgoszczy
  35. Muzeum Wojskowe w Bydgoszczy
  36. 22 Wojskowy Ośrodek Kartograficzny w Komorowie
  37. 32 Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej w Olszewnicy

 Funkcjonalne rozwiązania dla galerii i hal

  1. Auchan Gdańsk
  2. Biedronka w Nowej Soli
  3. Biedronka w Rzeszowie
  4. Biedronka w Toruniu
  5. Biedronka w Warszawie
  6. Biedronka w Zambrowie
  7. Centrum Logistyczne Castorama w Strykowie
  8. Budowa CLO w Siemianowicach Śląskich
  9. Castorama w Lublinie
  10. Castorama w Rybniku
  11. Centrum handlowe „Unicity” w Łodzi
  12. Fabryka Swedwood IKEA w Lubawie
  13. Galeria Alfa w Grudziądzu
  14. Galeria Handlowa w Łomiankach
  15. Galeria Handlowa w Ostrowcu
  16. Galeria Kaskada w Szczecinie
  17. Galeria Odkryta w Warszawie
  18. Galeria Północ w Szczecinie
  19. Galeria Solna Inowrocław
  20. Hala „Elkur” w Bogatyni
  21. Hala kupiecka we Wrocławiu
  22. Hala magazynowo-gospodarcza UMK w Toruniu
  23. Hala magazynowa w Poznaniu
  24. Hala magazynowo-produkcyjna w Krakowie
  25. Hala produkcyjna „Marr” w Mielcu
  26. Ikea w Warszawie
  27. Lidl we Wrocławiu
  28. Hala magazynowa w Jarosławiu
  29. Hala magazynowa, ul. Skłodowskiej w Toruniu
  30. Budynek produkcyjno-magazynowy w Białymstoku
  31. Centrum Dystrybucyjne Jeronimo Martins w Lubartowie
  32. Kaufland w m. Bielsko-Biała
  33. Galeria „Twierdza” w Zamościu
  34. Centrum Wystawiennicze „Stara Kotłownia” Olsztyn
  35. Swedwood w Lubawie
  36. Targowisko miejskie w Bobowie
  37. Tesco we Wrocławiu
  38. PSS Społem we Włocławku
  39. Olsa Poland w Kostrzynie nad Odrą
  40. Przebudowa Targowiska w Międzyrzeczu Podlaskim
  41. Galeria ATRIUM COPERNICUS w Toruniu
  42. Galeria VIVO Stalowa Wola
  43. Galeria MŁYN w Rypinie
  44. Galeria VIVO Piła
  45. Galeria DEKADA w Malborku
  46. Galeria GRODOVA w Grodzisku Mazowieckim

Biurowce klasy A w systemie LEED i pozostałe

  1. Biurowiec klasy A Green Horizon w Łodzi
  2. Biurowiec klasy A Kościuszko Buisness Point w Toruniu
  3. Biurowiec klasy A Malta House Poznań
  4. Budynek biurowy Kampus Volvo we Wrocławiu
  5. Biurowiec Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu
  6. Biurowiec w Katowicach
  7. Budynek biurowo-handlowy w Puławach
  8. Budynek biurowy BSH w Łodzi
  9. Budynek handlowo-biurowo-magazynowy w m. Lutoryż
  10. Budynek biurowo-socjalny w Pile
  11. Centrum Biurowo-Usługowe Legnickiego Parku Technologicznego
  12. Centrum Dialogu w Łodzi
  13. Biurowiec klasy A Dominikański we Wrocławiu
  14. Biurowiec klasy A Green Day we Wrocławiu
  15. Biurowiec klasy A Maraton w Poznaniu
  16. Biurowiec klasy A Cross Point w Łodzi
  17. Biurowiec Nimbus w Warszawie
  18. Biurowiec Garden Plaza w Warszawie
  19. Biurowiec SIGMA we Wrocławiu
  20. Biurowiec klasy A Atrium 1 w Warszawie
  21. Biurowiec klasy A Atrium 2 w Warszawie
  22. Budynek biurowy DC4 PROLOGIS Nowa Wieś Wrocławska
  23. Budynek biurowy MICHELIN w Olsztynie
  24. Biurowiec klasy A K1 w Krakowie
  25. Biurowiec klasy A X2 w Warszawie
  26. Biurowiec klasy A – Royal Wilanów w Warszawie
  27. Biurowiec klasy A – Silesia Business Center w Katowicach
  28. Budynek biurowy Van Heygen w Stargardzie Szczecińskim
  29. Budynek biurowy Mlekovita Wysokie Mazowieckie

 Kompleksowe wyposażenie dla gastronomii, hoteli i kin

  1. Amfiteatr w Szczyrku
  2. BFC Hotels we wsi Kępa, gm. Sochocin
  3. Budynek usługowo-hotelowy w Krobii
  4. Dom weselny w Kurowie
  5. Hotel Maraton w Szamotułach
  6. Kino Helios w Gdańsku
  7. Kino Helios w Nowym Sączu
  8. Kino Roma w Przemyślu
  9. Kino w Gdyni
  10. Osada Karbówko, Elgiszewo
  11. Zalesie Mazury Active SPA
  12. Wyspa Młyńska w Bydgoszczy
  13. Adaptacja Młynów Toruńskich
  14. Pałac Młodzieży w Katowicach
  15. Park Rozrywki w Myślęcinku
  16. Pensjonat w Lądku Zdroju
  17. Revita Park w Katowicach
  18. Kino Helios w Kaliszu
  19. Kino Muranów w Warszawie
  20. Hotel Niedźwiadek we Wdzydzach Kieszewskich
  21. Kino Helios w Bielsku – Białej
  22. Kino Helios w Gdyni
  23. Kino Helios w Kielcach
  24. Kino Helios w Siedlcach
  25. Kino Kujawianka w Strzelnie
  26. Kino w Ostrzeszowie
  27. Hotel Amazonka w Ciechocinku
  28. Hotel Witkowski w Warszawie
  29. Far out Am Sermesberg 9 Losheim am See Niemcy

Komfort na uniwersytetach, w szkołach i przedszkolach

  1. Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
  2. Uniwersytet Łódzki – Wydział Filologiczny
  3. AWF w Gdańsku – Akademickie Centrum Karier
  4. Radiowa 22, Warszawa (Akademiki)
  5. Archiwum Państwowe w Radomiu
  6. UJK w Kielcach – Biblioteka Główna
  7. Uniwersytet Zielonogórski – Biblioteka Uniwersytecka
  8. Biblioteka w Oświęcimiu
  9. UMK Toruń – Wydział Biologii
  10. Uniwersytet Zielonogórski – Wydział Elektrotechniki
  11. Archiwum Państwowe w Gorzowie Wlkp.
  12. Dom Kultury w Łukcie
  13. Gimnazjum w Skrwilnie
  14. Przedszkole w Grójcu
  15. Przedszkole w m. Biała
  16. Szkoła Podstawowa w Mierzynie
  17. Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu
  18. AWF w Poznaniu
  19. WAT w Warszawie – Biblioteka
  20. Szkoła Podstawowa w Rokitnie
  21. Bursa szkolna w Augustowie
  22. Bursa szkolna w Terespolu
  23. UWM w Olsztynie – Budyneki A, B i C
  24. Centrum Języków Obcych w Kielcach
  25. Centrum kulturalne i edukacyjne w Czerwionce
  26. Centrum Kultury Zamek w Poznaniu
  27. Centrum Nauczycielskie we Włocławku
  28. UMK Toruń – Centrum Nowoczesnych Technologii
  29. Chatka Żaka w Lublinie
  30. CTW KUL w Lublinie
  31. Dom Dziecka w Karolewie
  32. Dom Kultury w m. Żarki
  33. Dom Studencki nr 6 w Toruniu
  34. Gimnazjum i Przedszkole w m. Żyrzyn
  35. Gimnazjum w Rokietnicy
  36. Gimnazjum w Grębocicach
  37. Gimnazjum w Żarkach
  38. Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej
  39. Instytut Pedagogiki w Płocku
  40. Instytut Techniki Wojsk Lotniczych Dęblin
  41. Instytut Wysokich Ciśnień w Warszawie
  42. Instytutu Neurobiologii w Warszawie
  43. Kompleks Edukacyjno-Badawczy, Biotechnologia Wrocław
  44. Zaplecze socjalno-szatniowe w Troszynie
  45. Zespół Szkół w Czernikowie
  46. Zespół Szkół w Marzęcicach
  47. Zespół szkolno-przedszkolny we Wrocławiu
  48. Zespół Szkół Agroturystycznych w m. Bożków
  49. Zespół Szkół Policealnych i Zawodowych nr 2 w Jeleniej Górze
  50. Zespół Szkół, ul. Gen. Zajączka 7 w Warszawie
  51. Zespół Szkół, ul. Grunwaldzka 33/35 w Toruniu
  52. Zespół Szkół nr 1, ul. Wojska Polskiego w Toruniu
  53. Modernizacja Bielskiego Centrum Kształcenia Ustawicznego
  54. Szkoła Podstawowa Nr 9 w Ełku
  55. Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny
  56. Śląski Uniwersytet Medyczny w Zabrzu
  57. Świetlica w Poborowie
  58. Świetlica w Przysiersku
  59. Świetlica w Rynarzewie
  60. Świetlica Wiejska w m. Lubów
  61. Świetlica wiejska w Staroźrebach
  62. Świetlica wiejska w Rogowie, gm. Choroszcz
  63. Świetlica Wiejska w m. Zgniłobłoty
  64. Szkoła w Świerczynkach
  65. Szkoła nr 112 w Warszawie, ul. Berensona
  66. Szkoła Muzyczna w Kielcach
  67. Szkoła Muzyczna w Krakowie
  68. Szkoła Muzyczna w Chełmży
  69. Szkoła nr 12 w Głogowie
  70. Szkoła nr 2 w Legionowie
  71. Szkoła Podstawowa w Borkowie
  72. Szkoła Podstawowa w m. Mechnica
  73. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumii
  74. Szkoła Podstawowa nr 10 w Suwakach
  75. Szkoła Podstawowa nr 11 w Zielonej Górze
  76. Szkoła Podstawowa nr 20 we Wrocławiu
  77. Szkoła Podstawowa w Lachowie k. Kolna
  78. Przedszkole nr 16 w Opolu
  79. Szkoła w Dziekanowie Leśnym
  80. Szkoła w Gdańsku, ul. Marusarzówny
  81. Szkoła w Gdańsku, ul. Jagiellońska
  82. Szkoła w Gniewie
  83. Szkoła w m. Jaczów
  84. Szkoła w m. Regnów
  85. Szkoła w m. Klęczany
  86. Szkoła w Niemczu
  87. Szkoła w m. Wielki Klincz
  88. Szkoła we Wrocławiu
  89. Szkoła w Poznaniu, ul. Jarachowskiego
  90. Rozbudowa Szkoły w Płocku
  91. Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Skalmierzycach
  92. Zespół Szkół Nr 118 w Warszawie
  93. Zespół Szkół Specjalnych w Ignacowie
  94. Sala gimnastyczna dla JW w Wejherowie
  95. Sala gimnastyczna w m. Panki
  96. Sala gimnastyczna przy SP nr 16 w Płocku
  97. Sala gimnastyczna przy Zespole Szkół, Modlin Twierdza
  98. Sala gimnastyczna w Wołominie
  99. Przedszkole w m. Kościan
  100. Przedszkole Akademickie PWSZ we Włocławku
  101. Przedszkole „Bajkowy dworek” w Toruniu
  102. Przedszkole w m. Garbatka- Letnisko
  103. Przedszkole w gm. Wieruszów
  104. Przedszkole w Legionowie
  105. Przedszkole w Nadarzynie
  106. Przedszkole nr 10, ul. Szkolna w Skierniewicach
  107. Przedszkole, ul. Inowrocławska w Toruniu
  108. Przedszkole w Częstochowie
  109. Przedszkole w m. Laski, ul. 3-go Maja 43
  110. Przedszkole w Milanówku
  111. Przedszkole w m. Mysłowice – Krasowy
  112. Przedszkole w Płocku
  113. Przedszkole w Płocku
  114. Przedszkole w Sławsku koło Sławna
  115. Przedszkole nr 12 w Nowej Soli
  116. Przebudowa Biblioteki w Chrzanowie
  117. Szkoła w Górze
  118. Szkoła w Zawichoście
  119. Centrum Aktywności Społecznej w Sępólnie Krajeński
  120. Żłobek, ul. Broniewskiego w Białymstoku
  121. Wyższa Szkoła Oficerska we Wrocławiu
  122. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  123. Wydział Rehabilitacji i Akademik Żeński Warszawa
  124. UMK Toruń – Wydział Humanistyczny
  125. Uniwersytet Warszawski, ul. Mokotowska 16
  126. Szkoła w Gniewie
  127. Salon zabaw „Fun Park” w Gdyni
  128. SP Nr 4 i Gimnazjum Nr 2 w Rawie Mazowieckiej
  129. Zespół Szkół w Polkowicach
  130. Remont świetlicy wiejskiej w m. Skrzyszew
  131. Remont świetlicy wiejskiej w m. Żyłki
  132. SP nr 306 w Warszawie
  133. Szkoła nr 1 w Łomiankach
  134. Ośrodek Integracji Społecznej w m. Słona gm. Zakliczyn
  135. Ośrodek Kultury w m. Suchedniów
  136. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kaliszu
  137. Przedszkole w Oleśnicy
  138. Budynek Nowych Technologii w Warszawie
  139. Bursa Szkolna w Augustowie
  140. Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Szczecinie
  141. UMK Toruń – ICNT
  142. Politechnika Gdańska – Wydział Biotechnologii
  143. UKW w Bydgoszczy – Wydział Nauk Politycznych
  144. SP Nr 205 w Łodzi
  145. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Otwocku
  146. Warszawski Uniwersytet Medyczny
  147. Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Bydgoszczy
  148. Uniwersytet Szczeciński
  149. Innowacyjne Forum Medyczne w Bydgoszczy
  150. Wileński Uniwersytet Techniczny im. Giedymina, Sauletekio aleja 5, Wilno, Okręg wileński, Litwa
  151. Plymouth University, Drake Circus, Plymouth PL4 8AA, Wielka Brytania

 Inne

  1. Hangar na lotnisku w Warszawie
  2. Blok gazowo-parowy w Głogowie
  3. Blok gazowo-parowy w Polkowicach
  4. Budynek przy ul. Królewskiej 27 w Warszawie
  5. Budynek nr 19 przy ul. Czajkowskiego we Wrocławiu
  6. Budynek ul. Piłsudskiego 38 w Siedlcach
  7. Capitol Wrocław
  8. Caritas w Budach Głogowskich
  9. Centrum ALFA w Gdańsku
  10. Dyspozytornia ul. Legionów w Toruniu
  11. Budynek Energetyki Cieplnej w Gliwicach
  12. Inkubator w Stalowej Woli
  13. Budynek ul. Strefowa w m. Dzierżoniów
  14. IWC w Warszawie
  15. Klasztor Panien Dominikanek w Piotrkowie Trybunalskim
  16. Klasztor ul. Peowiaków 12 w Lublinie
  17. Komora dymowa PSP w Opolu
  18. Kompleks 3M we Wrocławiu
  19. Kontenery Socjalne w Olsztynie
  20. Korczowskie Centrum Dystrybucyjne
  21. Kuchnia w Nowym Jasieńcu, gmina Koronowo
  22. Magazyn Wielofunkcyjny w Krzesinach
  23. Mielecki Park Przemysłowy
  24. Odnowa wsi Sobiałkowo, gm. Miejska Górka
  25. Budynek dla Lotniska Okęcie w Warszawie
  26. Przebudowa pomieszczeń MRR przy ul. Wspólna 2/4 w Warszawie
  27. Remont Galwanizerni w Elblągu
  28. Rewitalizacja zabytkowych Kamienic w Sochaczewie
  29. Rozbudowa budynku nr 3 w Busko Zdroju
  30. Inter-Lab Szczecin
  31. Sienna Center, Kancelaria JWP w Warszawie
  32. Stacja benzynowa w m. Bałdowo k/Tczewa
  33. Stacja Paliw w Skępem
  34. Strażnica w Ligocie Prószkowskiej
  35. Zajezdnia Autobusowa w Gdańsku
  36. Zakład FAMUR w Katowicach
  37. Zakład Plastica, Frydrychowo 55
  38. Bulwary Wiślane Warszawa, Port Żerań – barki
  39. Komenda Policji Dąbrowa
  40. Komenda Policji Szubin
  41. Komenda Policji Olsztyn
  42. Komenda Policji Inowrocław
  43. Stacja paliw Shell Kudowa-Zdrój
  44. Stacja benzynowa Przygodzice
  45. Stacja Obsługi Tramwajów Nowa Huta
  46. Stacja benzynowa Sosnowiec
  47. MOP IV Kraśnik Dolny
  48. MOP II Sosna Słubice
  49. Sort Your Life Alte Brauerei 1 40789 Monheim am Rhein Niemcy
  50. SA Flucklinger (STE EXPL DES ETS), 123 BD Saint Symphorien, 57050 Longeville-Les-Metz, Francja
  51. Budowa szaletu miejskiego przy ul. Traugutta w Błoniu
  52. Budynek sanitarny w Woli Michowej
  53. Szalet miejski przy Fontannie w Radomiu
  54. Sanitariaty publiczne ul. Włodawska 4, Hańsk
  55. Sanitariaty w porcie wojennym w Świnoujściu
  56. Sanitariaty w Szkole w Kętach
  57. Sanitariaty w Zamku Biskupów w Lidzbarku Warmińskim
  58. Remont sanitariatów w Mosinie, k. Lubonia
  59. Remont sanitariatów w Specjalnym Ośrodku w Krośnie