Logowanie

Sieci franczyzowe

Dla sieci franczyzowych przygotowaliśmy szeroki zakres usług od elektryki poprzez elementy stalowe do wyposażenia meblowego. We współpracy z firmą budowlaną i spawalniczą jesteśmy w stanie wykonać balustrady, drzwi, listwy przypodłogowe czy ramy TRX. Nie boimy się wyzwań, jesteśmy otwarci na testowanie i wprowadzanie nowych produktów do oferty. Główną naszą inspiracją są kluby fitness oraz galerie handlowe. Chętnie podejmiemy się wyposażenia sanitariatów, szatni, stref żywienia lub powierzchni handlowych. Zachęcamy do obejrzenia zakładki z naszymi realizacjami i przesyłania do nas zapytań.


Horeca

Firma HPL System aktywnie udziela się w klastrze meblowym HORECA. Dzięki współpracy z producentami mebli tapicerowanych, krzeseł oraz szkła jesteśmy w stanie z powodzeniem startować w projektach hotelowych. Inwestor otrzyma od przedstawiciela klastra spójną ofertę i uniknie chaosu związanego z obsługą przez kilku dostawców. Polecamy zapoznanie się naszymi realizacjami i zachęcamy do składania zapytań.


Firmy budowlane

Dla generalnych wykonawców i firm budowlanych oprócz standardowej oferty z montażem przygotowaliśmy produkty na wysyłkę. Na stronie znajduje się formularz zamówień z listą niezbędnych danych, które należy do nas wysłać. Po zaakceptowaniu oferty, dokonaniu płatności otrzymują Państwo przesyłkę z produktem do samodzielnego złożenia wraz z instrukcją. Wszystkie elementy są tak przygotowane, że montaż przypomina składanie klocków lego. Oprócz oszczędności związanej z brakiem kosztów montażu, dodatkową korzyścią jest szybki termin realizacji od 3 do 10 dni roboczych. Zachęcamy do sprawdzenia swoich sił przy samodzielnych montażach: kabin sanitarnych, blatów umywalkowych, osłon grzejnikowych, odbojnic ściennych oraz zabudowy szachtów instalacyjnych.

W zakładce serwis znajdą Państwo informację o usługach realizowanych przez firmę HPL System:

– montaż zamków do szafek,
– wycinanie otworów pod umywalkę,
– formatyzowanie, frezowanie, oklejanie, owiercanie płyt,
– pomiar z natury i inwentaryzacja wyposażenia meblowego,
– szlifowanie blatów z płyt mineralno-akrylowych,
– wymiana uszkodzonych elementów np. frontów drzwiowych,
– regulacja i konserwacja okuć,
– demontaż kabin.


Architekci

Wiemy, że efekt końcowy, który można oglądać w zakładce realizacje jest zasługą projektantów i architektów, od których wszystko się zaczyna. Aby ułatwić im pracę oraz podzielić się doświadczeniami związanymi z obróbką różnych materiałów przygotowaliśmy specjalną bazę danych. Po wpisaniu loginu i hasła uzyskanego od przedstawiciela handlowego projektanci mają dostęp do dokumentacji technicznych, kart katalogowych, instrukcji montażu i użytkowania oraz zdjęć z dotychczasowych projektów.

Zachęcamy do współpracy, której efekty będziemy mogli potem wspólnie oglądać w galerii na naszej stronie internetowej.


Klient instytucjonalny

Często zwracają się do nas zarządcy szkół, przedszkoli, basenów czy hal sportowych. Także dla tych Klientów firma HPL System przygotowała nowości w ofercie. Oprócz montażu nowych kabin dołożyliśmy do portfolio: usługę regulacji, naprawy oraz remontu istniejących zabudów oraz demontaż starych.